Професійна охорона об’єктів – ваша впевненість в завтрашньому дні та спокійний сон вночі!

ТОВ «Іноваційна охорона» пропонує комплексні рішення в області вашої особистої безпеки та безпеки вашого бізнесу.

Ми позиціонуємо себе як надійна охоронна структура, що динамічно розвивається та швидко адаптується під потреби сьогодення. Наша діяльність – це охоронні послуги підприємств і організацій, а також надання послуг фізичної охорони для приватних осіб (охорона квартир, будинків, котеджів, офісів та магазинів).

Нашою місією являється забезпечення абсолютної безпеки для наших клієнтів. Для її реалізації ми використовуємо тільки перевірене сертифіковане технічне обладнання, яке відповідає новітнім вимогам в області охорони та систем безпеки.

Приватна охорона: які послуги ми надаємо?

  • Ефективний технічний захист та охорона об’єктів. Надаємо допомогу в розробці технічного завдання, проектуванні, установці та супроводі охоронних систем будь-якої складності.
  • Послуги фізичної охорони на об’єктах різних форм власності. Наприклад, приватна охорона підприємств, офісів, магазинів, жилих комплексів, складських приміщень та інших об’єктів нерухомості.
  • Встановлення систем безпеки та сертифікованого обладнання, яке відповідає останнім вимогам в області охорони та безпеки.

Професійна охорона – запорука вашої безпеки та безпеки вашого бізнесу

Весь персонал нашої організації пройшов суворий відбір. В компанії «Іноваційна охорона» не буває «випадкових» кадрів. Наші інспектори охорони в відмінній фізичній формі, мають багаторічний досвід, відповідні кваліфікації, необхідні моральну та психологічну підготовку для виконання поставлених перед ними цілей.

Керує охоронцями підготовлена команда досвідчених спеціалістів, знання та професіоналізм яких допомагають побудувати максимально ефективну модель  управління з врахуванням економічної діяльності наших клієнтів.

Наші переваги

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Відповідальність та високий рівень професіоналізму;
  • Адекватні ціни на охорону в Києві;
  • Гарантована конфіденційність інформації про об’єкти.

А ще на нашому рахунку сотні об’єктів та вдячних клієнтів. В компанії «Іноваційна охорона» не дають пустих обіцянок. Співпраця з нами – ваша впевненість в завтрашньому дні та спокійний сон вночі!

Новини

Как выбрать сигнализацию для дома и квартиры?

На сегодняшний день установка охранной сигнализации является чуть ли не самой надежной из всех существующих методов защиты имущества от незаконных посягательств. Главной задачей систем охранной сигнализации, устанавливаемых в частных домах…

0 comments

Заказав обслуживание охранной сигнализации, будьте уверены в стабильной работе системы без ложных срабатываний

Охранная сигнализация является довольно сложной системой, поскольку состоит из множества элементов – различных датчиков и схем. Без этих элементов невозможна полноценная работа системы. Следовательно, чтобы охранная сигнализация работала правильно и…

0 comments
Показати всі…