Надійна охорона будинку – ваш спокій в рідних стінах

Компанія «Іноваційна охорона» пропонує індивідуальне комплексне рішення для охорони приватних та заміських будинків.

Всім власникам особистої приватності «Іноваційна охорона» пропонує наступні послуги:

  • фізична охорона приватного будинку, дачі чи котеджу;
  • пультова охорона дачі, будинку чи котеджу;
  • проектування, встановлення та обслуговування різних охоронних систем та сигналізації ( наприклад, охоронна чи пожежна сигналізація для дому, відео спостереження и т.д.).

До ваших послуг найкращі спеціалісти високого рівня професіоналізму, сертифіковане обладнання і цілодобова технічна підтримка!

Охорона будинків та котеджів – надійний захист вашої фортеці від зловмисників

Як забезпечити спокій в своєму будинку та уберегти житло від крадіжки майна? Враховуючи рівень злочинності в нашій країні, найбільш оптимальний варіант – поставити будинок під охорону! Професійна охорона будинків – це безпека кожного члена сім’ї та ваш спокійний сон.

Плануєте відпустку? Вам не потрібно непокоїтись про безпеку свого майна. Ставайте нашим клієнтом, замовте таку послугу, як охорона будинку від компанії «Інноваційна охорона»!

Охорона приватного будинку чи дачі: що ми пропонуємо?

Охорона будь-якого об’єкта, будь-то приватний будинок, складське приміщення чи магазин, має свої особливості. І методи по забезпеченню безпеки, які були б ефективні для одного об’єкта, для іншого можуть виявитися зовсім неефективними. Тому охорона приватного будинку повинна виконуватися за заздалегідь розробленим планом. Перед тим, як підписати договір про надання цієї послуги, фахівці компанії «Інноваційна охорона» проводять ретельний аналіз об’єкта, який належить охороняти та детальний аналіз потенційних загроз. А також визначають слабкі сторони, які має існуюча система безпеки будинку, дачі або котеджу.

На основі отриманої інформації, враховуючи всі побажання клієнта, фахівці приватного охоронного підприємства складають попередній план найбільш ефективних заходів для правильної та безпечної охорони вашого будинку.