Охорона магазинів та МАФів – надійний захист для вашого бізнесу!

Приватне охоронне підприємство «Іноваційна охорона» надає професійні охоронні послуги на договірній основі. У цьому списку особливе місце займає охорона магазинів.

Охорона торгових центрів – послуга, що вимагає ґрунтовної підготовки, навичок, знань і професіоналізму. Через торговий зал щодня проходять тисячі відвідувачів, серед яких часто зустрічаються ті, хто може становити потенційну небезпеку. Тому на торговельних об’єктах потрібно забезпечити повний комплекс охоронних заходів:

  • організувати контрольно-пропускний режим;
  • створити всі необхідні умови, які б перешкоджали розкраданню ТМЦ – як з боку відвідувачів магазину, так і з боку персоналу. Наприклад, огляд особистих речей, встановлення відеоспостереження;
  • забезпечити збереження всіх товарно-матеріальних цінностей магазину;
  • контролювати роботу персоналу;
  • патрулювати територію охоронного об’єкту.

Охорона торгових центрів часто має на увазі не тільки охорону торгових приміщень, але і підсобних, складських, а також адміністративних приміщень. Адже на території підприємства, що веде торговельну діяльність, можуть зберігатися цінні папери та грошові кошти. Тобто, охорона магазину повинна передбачати захист об’єкта як всередині, так і зовні.

Пропонуючи клієнтам таку послугу, як охорона МАФів, торгових центрів та магазинів, співробітники нашої компанії з усією відповідальністю і професіоналізмом підходять до вирішення поставлених перед ними завдань. Як правило, для забезпечення максимального рівня безпеки вашому бізнесу, ми комбінуємо кілька видів охоронних послуг. Використовуємо фізичну охорону об’єктів, встановлюємо системи відеоспостереження, охоронної сигналізації, використовуємо системи контролю доступу і т.п.

Не знаєте, як поставити будинок під охорону? Потрібна якісна охорона складських приміщень або професійна консультація? Телефонуйте з усіма виникаючими питаннями! Продумати безпеку свого будинку, бізнесу та всіх членів своєї сім’ї потрібно вже сьогодні!