Серйозна охорона офісів та складів забезпечить діловий імідж вашої компанії!

Для тих, хто зацікавлений в безпеці свого бізнесу, бажає захистити офісне чи складське приміщення від пожежі, крадіжок та інших небажаних наслідків, наша компанія пропонує безліч охоронних послуг на договірній основі.

Охорона офісу та складу: що ми пропонуємо?

Охорона офісів та складів, на відміну від інших охоронних послуг, що надаються нашою компанією (наприклад, охорона магазинів), має ряд особливостей і може складатися з цілого комплексу наступних послуг:

Зверніть увагу: деякі технічні засоби охоронних систем можуть виконувати декілька функцій. Наприклад, пропускна система дозволяє вести облік робочого часу, а відеоспостереження – контролювати роботу персоналу.

Професійна охорона офісу та складу дозволяє запобігти будь-якій нештатній ситуації.

Правильно організована охорона офісів (ціна послуги непорівнянна з можливими моральними та матеріальними втратами!) та складів забезпечить повний захист від пограбувань, злочинних посягань, запобіжить будь-якій нештатній ситуації. Мало того, грамотно організована охорона офісу не перешкоджає повноцінному функціонуванню об’єкта.

В зону відповідальності ПП «Іноваційна охорона» можуть входити не тільки офісні та складські приміщення, а й побутові приміщення, а також автостоянки. Діємо в рамках закону. Несемо відповідальність за збереження майна, товарно-матеріальних цінностей, стабільну роботу офісу та складу. При необхідності забезпечимо обмежений доступ до охоронюваного об’єкту.