Охорона підприємств – ефективне забезпечення підприємницької безпеки

ТОВ «Іноваційна охорона» – компанія, що займається охоронною діяльністю на договірній основі. Вирішуючи завдання охорони власності підприємства, прав та інтересів наших клієнтів, ми завжди беремо на себе всі питання, пов’язані з наданням такої послуги, як охорона підприємств.

Охорона промислових підприємств – одна з найбільш важливих задач в процесі всього його існування. Щоб уникнути таких негативних явищ, як промислове шпигунство чи крадіжки серед персоналу, в послуги охорони підприємства може входити цілий комплекс заходів. Приміром, охорона території підприємства часто включає введення пропускного режиму (для контролю над пересуванням персоналу або автотранспорту по території), а також цілодобове патрулювання території підприємства.

Крім фізичної охорони приміщень і будівель, розташованих на території підприємства, наша організація може використовувати технічні системи безпеки підприємства, встановлювати протипожежні та охоронні сигналізації, вести відеоспостереження за територією, що охороняється.

У своїй роботі ми не дотримуємося шаблонів. Охорона заводів або будь-яких інших підприємств здійснюється за індивідуальним планом, який розробляється та адаптується під конкретний об’єкт.