Якісні юридичні послуги: усуваємо ризики, вирішуємо проблеми. Швидко, професійно і ефективно!

Будучи експертами в області забезпечення комплексної безпеки, «Іноваційна охорона» пропонує такі послуги, як проектування та монтаж систем безпеки, пультова та фізична охорона об’єктів. Також надаємо інформаційні послуги по безпеці та професійні юридичні послуги та консультації.

Професійні юридичні послуги в Києві та Україні: ми дивимось на проблему очима замовника!

Надання юридичних послуг в Києві та Україні базується на головних принципах нашої компанії – професіоналізмі, порядності, відповідальності, оперативності та цілковитій конфіденційності.

Наші спеціалісти мають досвід роботи з дозвільною системою, правоохоронними та контролюючими органами, володіють практикою успішних розрішень конфліктів в судах різних юрисдикцій. Стежать за регулярними змінами в законодавстві України, наші юристи постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації та актуалізації своїх навичок.

Зверніть увагу: приватні юридичні послуги в Києві (ціни можна дізнатися, подзвонивши по вказаним на сайті телефонам) надаються на договірній основі.

Надання юридичних послуг: що ми пропонуємо?

В комплекс послуг, які надаються спеціалістами юридичного департаменту «Іноваційна охорона», можуть входити:

  • усні або письмові консультації;
  • нормативно-правове забезпечення;
  • допомога в оформленні договорів, державної реєстрації підприємств, оформлення законних прав на власність та інше;
  • повний юридичний супровід при проведенні угод;
  • перевірка (юридичний аудит) документації підприємств, договорів, механізмів управління і т.д.

Крім цього, надання юридичних послуг може включати в себе представництво і захист інтересів наших клієнтів в різних установах, судах та інстанціях.