Максимальна безпека вам, вашому бізнесу та вашому дому

ТОВ «Іноваційна охорона» – це приватне охоронне підприємство, що надає професійні послуги по забезпеченню безпеки різним організаціям, компаніям всіх видів власності та приватним особам.

Наша головна ціль та наш професійний обов’язок – забезпечити максимальну безпеку вам, вашому бізнесу та вашому дому. Ми діємо суворо в рамках вимог діючого законодавства України. Для цього наша приватна служба охорони має все необхідне – і ресурси, і можливості, і досвід.

В своїй роботі ми застосовуємо комплексний підхід. Тобто, проблеми охорони та безпеки об’єктів вирішуються як технічними засобами, так і фізичними постами. Завдяки сучасному оснащенню, спеціально навченій і підготовленій команді, практичному досвіду та стабільній динаміці розвитку наша охоронна фірма в Києві з року в рік розширює напрямки своєї діяльності, вдосконалюючи якість сервісу та послуг. Ми прагнемо нових висот та досягнень.

Приватне охоронне підприємство. Діапазон наших послуг

Діяльність компанії «Інноваційна охорона» відбувається за наступними напрямками:

 

«Іноваційна охорона» – надійна служба охорони. Чому обирають нам?

  • Ми завжди виправдовуємо сподівання. Успішні підприємства та організації довіряють нам свої об’єкти та рекомендують нас як професіоналів.
  • Кількість наших клієнтів постійно збільшується. Нашими послугами користуються як великі корпорації, так і приватні замовники.
  • Серед клієнтів ми завоювали довіру, серед колег та партнерів – визнання.

Основою нашого успіху являється правильне розуміння стратегічних цілей наших клієнтів, чітка постановка тактичних завдань та правильне розподілення пріоритетів. Простота та збалансованість рішень в кожній дії.

Документи: