Системи безпеки та охорони – найкращий захист вашого дому та бізнесу!

Компанія «Іноваційна охорона» пропонує комплексний підхід по впровадженню засобів безпеки. Це можуть бути послуги фізичної охорони, технічні системи безпеки, пультова охорона (ціна нижча ніж в основних конкурентів), консультації по організації безпеки та якісні юридичні послуги в Києві.

В наш час невід’ємною частиною успішної діяльності охоронної компанії є технічне оснащення. Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні системи безпеки та охорони «під ключ»: розробка проекту, встановлення систем безпеки, гарантійне та післягарантійне обслуговування. На всі наші роботи ми надаємо гарантію.

Які системи безпеки ми пропонуємо?

Компанія «Іноваційна охорона» пропонує своїм клієнтам тільки перевірені технічні системи безпеки – охоронні сигналізації, відеоспостереження, контроль доступу, пожежні та GSM-сигналізації.

  • Охоронна сигналізація: основною задачею є виявлення та запобігання незаконного проникнення порушників в квартиру, офіс, будинок чи інші будови та приміщення. Зверніть увагу, що для виявлення вторгнення на територію охоронюваного об’єкту існують спеціальні системи охорони периметру.
  • Система контролю доступу – комплекс технічних засобів, призваних здійснювати моніторинг функціонування компанії, підприємства чи офісу. Встановлення систем безпеки підприємства з контролем доступу дозволяє контролювати доступ до приміщень, вести облік робочого часу і т.д.
  • Пожежна безпека – спеціальне устаткування для виявлення найменших ознак загоряння на об’єкті (від невеликого задимлення до відкритого полум’я).
  • Система відеоспостереження – комплекс програмно-апаратних засобів, які забезпечують постійне спостереження за охоронюваним об’єктом. На сьогоднішній день така система безпеки (будинку, квартири, тощо) являється невід’ємною частиною високоефективних комплексних систем охорони.
  • GSM-сигналізація – охоронна система, що дозволяє спостерігати за об’єктом віддалено. Передача «тривожних» сигналів відбувається по GSM-каналу (на мобільний пристрій чи пульт охорони).