Професійні системи пожежної безпеки – захисти свій дім та бізнес вже сьогодні!

Міцно закріпивши свої позиції на ринку забезпечення охорони і безпеки, компанія «Іноваційна охорона» сьогодні пропонує комплексні рішення в області найбільш ефективного захисту життя наших клієнтів, а також приватної власності від крадіжок та посягань зловмисників, пожежі та інших неприємностей.

Ми пропонуємо фізичну та пультової охорону різних об’єктів, технічне оснащення та установку обладнання (монтаж охоронної сигналізації, відеоспостереження, супутникової охорони, систем контролю доступу).

В цьому розділі ми пропонуємо професійні системи пожежної сигналізації.

Як працює охоронно-пожежна сигналізація?

Призначення такої системи безпеки, як охоронно-пожежна сигналізація (для дому, квартири, офісу чи іншого приміщення), полягає в виявленні пожежі на його початковій стадії – за ознаками задимлення, підвищення температури в приміщенні, появі відкритого полум’я. Як це працює? Як тільки спеціальне обладнання зафіксує ознаки загоряння в будь-якому приміщенні будівлі, сигналізація:

  • автоматично включить систему оповіщення;
  • відключить систему доступу, припливної вентиляції та кондиціонування;
  • запустить установку димовидалення та гасіння вогню.

Монтаж пожежної сигналізації від ТОВ «Іноваційна охорона»: що ми пропонуємо?

Ми пропонуємо ефективне технічне оснащення для захисту приватних будинків, дач, офісних та складських приміщень, адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, торгових та розважальних центрів від пожежі.

  • Індивідуальні професійні консультації з пожежної безпеки та протипожежної охорони об’єктів, перевірка (аудит) системи пожежної безпеки на об’єкті клієнта, допомогу в усуненні недоліків та порушень.
  • Розробка проекту та встановлення пожежної сигналізації, систем спостереження.
  • Технічне планове (та позапланове) обслуговування пожежної сигналізації.
  • Передача сигналів в найближчий Центр спостереження Держслужби України з надзвичайних ситуацій.
  • Інформування клієнта у випадку спрацювання пожежної сигналізації, негайне реагування власної мобільної групи, надання першої допомоги в разі непередбачених ситуацій.

Потрібна професійна консультація чи якісний монтаж пожежної сигналізації? Звертайтеся в ТОВ «Іноваційна охорона» і пам’ятайте: будь-яку неприємність краще запобігти, ніж потім розплачуватися за її наслідки!