Системи контролю доступу – одне рішення багатьох задач!

ТОВ «Іноваційна охорона» займається розробкою та впровадженням різних механізмів для забезпечення безпеки – встановлення відеоспостереження, охоронної чи пожежної сигналізації, супутникової охорони (GSM). Надаємо послуги охорони приміщень (фізична, пультова охорона), надаємо інформаційні та юридичні послуги в Києві.

В цьому розділі ми пропонуємо ознайомитися з високоефективними технічними засобами безпеки, призначеними не тільки для обмеження вільного доступу до об’єкта чи до певних його приміщень, а й для вирішення інших різнопланових завдань. Це контроль доступу.

З якими завданнями справляється система контролю доступу, і де вона застосовується?

Встановлення контролю доступу дозволить службі безпеки контролювати вільне переміщення персоналу компанії по території об’єкту, а також:

  • визначити, розділити чи обмежити за часом доступ співробітників до об’єкту або до певних приміщень;
  • встановити права доступу для в’їзду/виїзду транспорту на територію об’єкту, обмежити пересування транспорту по території;
  • організувати облік робочого часу співробітників підприємства;
  • отримати дані про спроби проходу в заборонені приміщення.

Ще однією важливою перевагою такого обладнання, як система контролю доступу (монтаж обладнання можуть провести наші досвідчені та висококваліфіковані фахівці), є можливість інтеграції з іншими системами безпеки. Наприклад, з пожежною та охоронною сигналізацією, пультовою охороною, обладнанням для відеоспостереження.

Компанія «Іноваційна охорона» виконує монтаж системи контролю доступу на будь-яких об’єктах – в офісних та складських приміщеннях, в банківських установах, готельних комплексах, на автостоянках, парковках і навіть у приватних будинках або котеджах.

Де замовити якісний монтаж контролю доступу?

ТОВ «Іноваційна охорона» – це команда досвідчених фахівців в області охорони та безпеки, професійних інженерів і висококваліфікованих монтажників. В своїй роботі ми щодня стикаємося з самими різноплановими завданнями щодо забезпечення безпеки на будь-яких об’єктах. Тому завжди готові запропонувати нашим клієнтам індивідуальні комплексні рішення:

  • розробити проект системи контролю доступу (СКД);
  • виконати монтаж контролю доступу;
  • встановити на підприємстві загороджувальні пристрої;
  • інтегрувати СКД з іншими системами безпеки на підприємстві.

Ви вже користуєтеся системою контролю доступу? Звертайтеся! Ми розповімо, як підвищити її ефективність!