Інноваційні системи відеоспостереження – постійний моніторинг об’єкту в будь-який час 24 години на добу!

Як ви вважаєте, ризикне зловмисник піти на злочин, знаючи, що ведеться відеоспостереження чи обладнана система контролю доступу (встановити будь-яке технічне обладнання для забезпечення максимальної безпеки на об’єкті можна звернувшись в нашу компанію)? Ймовірно, злодій, щоб не потрапити в кадр, відправиться туди, де немає ні охорони, ні сигналізації, ні відеокамер!

Встановлення камер відеоспостереження може надати клієнтові масу можливостей – безперервність контролю території, ведення архіву подій. Тому монтаж відеоспостереження затребуваний сьогодні на самих різних об’єктах – в офісах та приватних будинках, на автомийках, складах, в торгових центрах, супермаркетах і т.д.

Розробка та встановлення відеоспостереження – створюємо надійну систему під ваші вимоги!

Компанія «Іноваційна охорона» до вирішення завдань охорони та безпеки застосовує комплексний підхід і пропонує різні послуги – фізичну охорону будинку, офісу, складу, пультову охорону, консультації та надання юридичних послуг в Києві, а також монтаж технічних систем безпеки та охорони (встановлення систем відеоспостереження, наприклад).

З розвитком технологій постійно змінюються вимоги до систем відеоспостереження. Ще вчора встановлення відеоспостереження мало на увазі, головним чином, можливість переглядати на моніторі якісну картинку. Сьогодні ж розробники інноваційних технічних систем безпеки величезну увагу приділяють можливості зберігати відеоархіви за тривалий період часу для подальшого перегляду та аналізу відеоданих. Однією з найбільш зручних функцій, якою може похвалитися сучасне відеоспостереження для дому (квартири, дачі, котеджу або будь-якого іншого об’єкта) – це віддалений моніторинг об’єкту, що охороняється. Дана опція дозволяє замовнику спостерігати за подіями в будь-який час доби через мобільні пристрої (гаджети).

Консультація, встановлення камер відеоспостереження та обслуговування від ПП «Іноваційна охорона»

Для нас такі поняття, як безпека та системи відеоспостереження, є абсолютно нероздільними. І ми готові розробити для вас індивідуальну систему відеоспостереження: виконати огляд приміщення, проконсультувати та допомогти з вибором того чи іншого технічного оснащення, скласти детальний кошторис робіт з розрахунком необхідної кількості матеріалів, камер, моніторів і т.д.