Супутникова охорона (GSM) – інноваційне рішення для захисту будь-якого нерухомого майна

Завдяки новим технологічним розробкам в галузі безпеки та охорони, активному розповсюдженню мобільного зв’язку та його швидкому розвитку, інноваційні технічні засоби різного рівня складності швидко знаходять своє застосування серед наших клієнтів.

ТОВ «Іноваційна охорона» пропонує різноманітні рішення в галузі технічного захисту (наприклад, пожежна чи охоронна сигналізація). Надає професійні послуги монтажу та обслуговування охоронних систем (встановлення систем відеоспостереження, контролю доступу і т.д.).

Сучасна GSM-охорона, представлена в даному розділі – один з найбільш вдалих продуктів, які з’явилися внаслідок технічного прогресу.

Професійна GSM-сигналізація – ваше майно і бізнес під надійним захистом!

Охоронна GSM-сигналізація – це надійна охоронна система, яка дозволяє в режимі реального часу стежити за охоронюваним об’єктом. При необхідності супутникова сигналізація (GSM) може навіть управляти деякими функціями системи охорони, і навіть включати різні прилади в будинку. Наприклад, при спробі незаконного вторгнення пристрій відправляє тривожний сигнал господареві квартири на мобільний пристрій (у вигляді дзвінка або СМС-повідомлення). Деякі сучасні системи супутникової сигналізації оснащуються мікрофоном, і господар може прослухати, що твориться в будинку, квартирі на момент тривоги.

Ще однією перевагою GSM-сигналізації є повна незалежність від людини. Крім того, при правильній установці та своєчасному обслуговуванні, супутникова система буде працювати без збою і мати практично 100% гарантію якості.

Встановлення супутникової сигналізації від «Іноваційна охорона» – найкраща пропозиція для практичних клієнтів!
Хочете захистити своє нерухоме майно? Для цього не обов’язково витрачати цілий статок – досить подзвонити в компанію «Іноваційна охорона» та замовити супутникову GSM охорону!

Встановлення супутникової сигналізації забезпечить надійну безпеку вашому майну та вчасно сповістить про будь-які небажані події в будинку. Монтаж та повна наладка високотехнологічного обладнання здійснюється професійними установниками. На всі роботи надається гарантія. Телефонуйте! Ми допоможемо купити GSM-сигналізацію, яка забезпечить безпеку на 100%!