Послуги охорони – якісно, професійно, надійно

Основним напрямком діяльності нашої компанії являється надання послуг охорони для об’єктів різних форм власності та забезпечення надійної безпеки для бізнесу та приватних осіб.

Ми надаємо наступні охоронні послуги:

  • Розробка проектів та встановлення систем безпеки. Сучасні системи безпеки – консультації та професійна допомога в підборі обладнання та необхідних компонентах охоронних систем для забезпечення максимального ефекту і оперативної передачі даних (системи відеоспостереження, протипожежні та охоронні сигналізації, контроль доступу та GPS-сигналізації);
  • Пультова охорона – професійні послуги приватної охорони магазинів та ресторанів, офісів та складських приміщень, квартир та будинків. Цілодобовий контроль та спостереження за об’єктами під охороною (при отриманні сигналу команда швидкого реагування прибуває на місце на протязі 5-ти хвилин);
  • Послуги фізичної охорони об’єктів (промислових комплексів, заводів, офісних та складських приміщень, магазинів, котеджів, приватних будинків та квартир). Якісні послуги охорони в Києві як приватним особам, так і представникам малого, середнього  та великого бізнесу – працюємо з об’єктами с усіма формами власності.

Послуги охоронного підприємства «Іноваційна охорона» також включають в себе консультації по охороні та професійні послуги в області юриспруденції.

Кваліфікований персонал з високим рівнем професіоналізму, новітнє технічне устаткування та індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантують надання охоронних послуг на високому рівні.

Надаючи професійні послуги охорони, ми несемо повну відповідальність за якість та ефективність поставлених перед нами задач.